Оплата - інтернет-магазин одягу MaxiModa

Оплата

ТІЛЬКИ З MAXIMODA ВИ платите ЗА ТЕ, ЩО РЕАЛЬНО ОТРИМУЄТЕ НА РУКИ!

Наші умови оплати - найоптимальніші! Чи отримуєте - оплачуєте!

Умови оплати для жителів України.

Клієнти, які проживають на території України, можуть оплатити посилку післяплатою, якщо сума не менше ніж 500 гривень. Якщо сума менше ніж 500 гривень, передоплата в розмірі 100 гривень, або повна оплата.

При замовленнях понад 2000грн, передоплата 200грн на карту Приватбанку. Змушені поставити такі умови, так як дуже багато випадків, що клієнти замовляють багато позицій, і в результаті не забирають товар.

Накладений платіж. Оплатити доставку товару в момент його отримання можна у відділеннях Укрпошти та Нової Пошти, а також в офісах транспортних компаній. В даному випадку вартість доставки буде дещо вищою, оскільки Ви зобов'язані сплатити і зворотну доставку грошей відправнику посилки. Різниця може становити від 15 грн. (Залежить від стандартних тарифів).
Передоплата. 100% Внести передоплату можна на картку ПриватБанку. Для цього достатньо скористатися системою Приват24, терміналом або здійснити переказ коштів в касі будь-якого відділення ПриватБанку.

Умови оплати для жителів СНД.

Ви не проживаєте на території України, але хочете замовити в нашому Інтернет-магазині кілька стильних речей? Чи це можливо? ЗРОЗУМІЛО, ТАК! Для Вас ми готові запропонувати наступні варіанти оплати:

  • - Western Union;
  • - Контакт;
  • - Золота Корона;
  • - Миг;
  • - Бліц переклад;

Відправка товару в країни СНД здійснюється тільки після 100% передоплати! Доставка у вартість придбаного товару не входить, її Ви оплачуєте додатково (понад суму вашого замовлення).

Увага! Всі номери розміщені для ознайомлення наших клієнтів з умовами роботи систем миттєвих переказів. За наданням подібних послуг звертайтеся тільки в авторизовані сервісні центри або відділення банків.
Ви вже хочете дізнатися реквізити для внесення оплати замовлення?
Зверніться за допомогою до наших менеджерів, і вони допоможуть вибрати оптимальний варіант розрахунків і доставки!
ПРИЄМНИХ ПОКУПОК В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ MAXIMODA!
Передзвоніть мені