Постільна білизна 3D в Києві, ціна - купити в Україні в інтернет-магазині MaxiModa | Каталог 2020: фото, відгуки
Замовити дзвінок
Вибране

Постільна білизна 3D

154 товари

Останнім часом постільна білизна 3D стає все більш популярним. За допомогою інноваційних технологій виробники наносять на тканину малюнок так, що картинка виглядає об'ємно і досить натурально. Багато покупців намагаються обходити комплекти з 3Д стороною з-за помилкової думки, що малюнок на них є аплікацією, якість якої погіршиться після прання. Але це зовсім не так. Картинки створюються особливою фарбою, яка проникає глибоко в шари тканини, що надовго зберігає яскравість кольору.

Переваги постільної білизни 3D

Головними достоїнствами такої продукції є:

  • нанесене зображення відрізняється особливою стійкістю до вигорання;
  • навіть після численних прань картинка залишиться яскравою, як у перший день використання;
  • натуральний колір зберігається після довгого періоду використання.

Які існують види постільної білизни 3Д?

Крім односпальної, існують різноманітні види білизни для сну з об'ємними малюнками у відповідності з комплектацією і розмірами:

  • полуторні набори — сюди входить підодіяльник 150×220 см, простирадло і дві наволочки;
  • двоспальні комплекти включають в себе підодіяльник 180×220 см, простирадло і дві наволочки;
  • сімейний набір складається з двох підковдр 150×220 см, великого простирадла та 2-4 наволочок;
  • євро-комплект — сюди входить підковдра 210×225 см, велике простирадло і 2-4 наволочки різних розмірів.

Найбільш популярним матеріалом для створення подібних наборів білизни є сатин. Завдяки основним властивостям цієї тканини поверхню виробу виходить ідеально гладкою. Крім цього, сатин відрізняється і іншими особливостями. Він не викликає алергічних реакцій або подразнень, а також є гігроскопічним матеріалом. Останнім часом для цієї мети також використовуються поплін і бязь.

Як вибрати постільну білизну 3D?

Багато людей в першу чергу звертають увагу на малюнок. Тут існує чимало різних тематик: тварини, рослини і квіти, міста, абстракції і т. д. Вибір малюнка суто індивідуальний, але краще всього підбирати картинку так, щоб вона гармоніювала з іншими предметами в спальні.

Також необхідно ретельно вивчити етикетку, де виробник повинен зазначити важливу інформацію (наприклад, який матеріал був використаний при виробництві). Від використовуваної тканини залежить вартість товару. Сатинові моделі більш дорогі, але при цьому вони відрізняються міцністю.

Читати далі >>
Передзвоніть мені