Принти весна-літо 2016 - інтернет-магазин одягу MaxiModa
Замовити дзвінок
Вибране
logo
Принти весна-літо 2016

Принти весна-літо 2016

Принти весна-літо 2016

Модні принти весна-літо 2016 багатоликі й різноманітні. Здається, що в них закладені спогади про все: про тканинах Близького Сходу і хвилюючій атмосфері Азії, про природу Америки і культурну спадщину Європи.

Однотонні речі поступилися місцем жіночності у всіх її проявах: від струмливого шифону до строкатості квіткових принтів. Кожен дизайнерський будинок бачить свою колекцію неповторною і особливою, але всі колекції провідних брендів об'єднує одне – легкість , свіжість, і грайливість. І звичайно ж все це відбилося в модних принтах весна-літо 2016:

1. Квітковий принт;
2. Принт смуга;
3. Клітка віші;
4. Географічні та текстові принти.

Розглянемо кожен представлений принт детальніше і які моделі необхідно включить у свій гардероб.

Квітковий принт

Який же принт найактуальніше навесні 2016? Кожна модниця прагне цвісти з приходом теплого сезону. Тому моделі з реалістичним квітковим візерунком на піку популярності. У колекціях присутні блузи з великими трояндами, сукні з штапелю в дрібну ромашку і лосини з квітковим асорті. Такі моделі підходять для створення жіночого романтичного образу.

Безымя78ш7нный.png

Смужка

Естафету популярності весняних квітів, сміливо забирає на себе смужка як широка так і тонка. Кожен літній сезон, дизайнери пропонують нам різноманітність смугастих речей. Спроби поекспериментувати з шириною та кольором , увінчалася успіхом. У підсумку смугастий принт став різноманітніший. У новому сезоні знайшлося місце як горизонтальною, так і вертикальною смугою. Крім чорно білої класики, актуальні також яскраві сполучення квітів.

Безымянныатрпрй.png

Довге плаття тільник, стане модним варіант для поїздок на курорт, а смугастий жакет елегантним доповненням для робочих буднів.

Клітка «віші»

Куди ж модні тенденції вже без улюблених і міцно закріпили свої позиції клітинних принтів. Але дизайнери освіжили свій підхід і зробили цей принт більш креативним. Цієї весни дуже популярні моделі з кліткою віші в стилі кантрі і кежуал. Такі сорочки та сукні необхідні присутнім в гардеробі сучасних модниць.

клопнпнпый.png

Географічні та текстові принти

У цьому сезоні дизайнери пропонують нам відправитися в захоплюючу подорож по просторах нашої планети. Італійські пам'ятки, колоритні пейзажі Африки – все це знайшло своє відображення в модних принтах весняно - літнього сезону 2016. Моделі з фотопринт і текстом складуть вам оригінальний цибулю на будь-який випадок життя.

Безымяннопопый.png

Принти весна-літо 2016 вражають великою кількістю фарб і різнобічними образами. Так що модниці зможуть вдосталь насолодитися ідеями для своїх нових образів.

Оцініть статтю
Голосів: 10, Рейтинг: 4.06

Рубрики
  • Немає рубрик
Передзвоніть мені