Сукні, блузки, спідниці в горох - інтернет-магазин одягу MaxiModa
Замовити дзвінок
Вибране
logo
Сукні, блузки, спідниці в горох

Сукні, блузки, спідниці в горох

Fo45torCreated.jpg Foto5696rCreated.jpg
FotorCre5266ated.jpgГорох завжди в моді сукні, блузки, спідниці в горох Як і будь-який класичний візерунок, горох ніколи всерйоз не виходить з моди. Він може бути головним принтом сезону або тимчасово поступатися місце на сторінках глянцю іншим візерункам, але актуальності він не втрачає ні за яких обставин.
Якщо речі у горох вже займають гідне місце у вашому гардеробі, вони залишаться там надовго, якщо ні – вам варто уважніше до нього придивитись! Чим же хороший цей принт? По-перше, він володіє дивовижною властивістю вносити яскравий акцент. При всій звичності й традиційності (візерунок мав досить широке поширення ще в XIX столітті), він завжди виглядає свіжо і незвично.
Це ж властивість чомусь іноді відлякує дівчат, які хотіли б носити одяг в горошок, але соромляться. Щоб не виглядати надто екстравагантно, варто просто обмежуватися однією річчю в горох за один раз – цього якраз достатньо, щоб внести цікаву деталь. По-друге, що важливо, цей принт не має властивості візуально змінювати фігуру.
Загальновідомо, що вертикальні смужки подовжують, горизонтальні – розширюють, модні нині складні монохромні геометричні візерунки взагалі можуть зіграти злий жарт при неправильному застосуванні і т. д. Горох у цьому плані абсолютно нейтральний, і тому підходить усім.
Оцініть статтю
Голосів: 7, Рейтинг: 3.78

Рубрики
  • Немає рубрик
Передзвоніть мені