Як обрати шкіряну жіночу куртку: екошкіра чи просто шкіра? - інтернет-магазин одягу MaxiModa
logo
Як обрати шкіряну жіночу куртку: екошкіра чи просто шкіра?

Як обрати шкіряну жіночу куртку: екошкіра чи просто шкіра?

Як правильно вибрати шкіряну куртку? Актуальне питання для міжсезоння. Для початку варто визначитися з поняттям «шкіри». Зараз під «шкірою» часто мають на увазі «екошкіру», яка являє собою штучний матеріал – суміш з частинок натуральної шкіри та інших речовин.

Екошкіра у порівнянні з цільною натуральною має навіть деякі переваги: ​​не вбирає воду і значно менше коштує. Справжню шкіру визначають по відкритому зрізу: виробники зазвичай не ховають натуральність матеріалу.

4 правила для вдалого вибору «шкірянки»

Визначившись з вибором матеріалу, прислухайтеся до порад від магазину модного одягу MaxiModa, як вибрати жіночу шкіряну куртку.

  1. Визначіться з довжиною. Наприклад, для невисоких дівчат більше підійдуть укорочені моделі, які візуально подовжать ноги, а високим пасуватимуть більш подовжені куртки.
  2. Зорієнтуйтеся за кольором. Колір верхнього одягу підбирають зазвичай за кольоротипом обличчя та волосся, а також відповідно до інших предметів гардеробу (черевики, сумки, шарфи, шапки). Втім покупка нової куртки – прекрасна нагода повністю оновити гардероб.
  3. При виборі шкіряної куртки не варто сподіватися, що вона «потягнеться»: одяг повинен точно відповідати розміру. Перевірити це легко: підніміть руки і зігніть їх у ліктях, зімкнувши перед собою. Ви не повинні відчувати обмеження руху.
  4. Виберіть орієнтовну модель: наприклад, вже не перший рік вважаються модними косухи та піджаки на блискавках, які легко корегують навіть нестандартну фігуру.

Обрати хорошу шкіряну куртку будь-якого розміру ви можете онлайн в інтернет-магазині MaxiModa.


Рубрики
  • Немає рубрик
Передзвоніть мені